O nás

Vitajte v našej galérii ZEN House interior art  s exotickým nábytkom a  doplnkami. Veríme, že u nás nájdete inšpiráciu pre Váš domov alebo pekný darček pre Vašich blízkych. Tovar vyberáme osobne cestami po Ázii a hľadáme pre Vás nábytok s dušou, ktorý vytvorili ľudské ruky s láskou, výrobky, ktoré sú vyrobené zo vzácnych exotických drevín a materiálov u nás  neobvyklých. Každý kúsok je malým vzácnym  dielom a originálom.  Umelci, ktorí tvoria tieto krásne kúsky do nich vkladajú svoju fantáziu, inšpiráciu, lásku a teplo, ktoré z nich vyžaruje. Tieto jedinečné kúsky máme väčšinou po jednom originále.Ponúkame iba výrobky, ktoré sú už u nás na sklade a preto  objednaný tovar môžete mať  doma do 3 dní.

Veríme, že budete s našimi službami spokojní a prajeme Vám , aby Vám veci, ktoré si u nás zakúpite robili radosť a vytvoria vo Vašom domove atmosféru exotických diaľok, zútulnia Váše bývanie a Vy budete mať pri pohľade  na ne  príjemný pocit    .....a o to nám ide   ...    ZEN House    interior art                                                                                                                

 

 

   10 % ZĽAVA  !!!! POZOR!!!!   od 30.8. do 20. 9.2019 bude zatvorené. Objednávky vytvorené v tomto období budú  postupne vybavované od 21.9.   najneskôr do 3 prac. dní.  Za trpezlivosť a čakanie  získavate     10 % zľavu  z celkovej  sumy objednávky, ktorá Vám bude odpočítaná na faktúre.     Ďakujeme za pochopenie . 

Vitajte v našej galérii ZEN House interior art  s exotickým nábytkom a  doplnkami. Veríme, že u nás nájdete inšpiráciu pre Váš domov alebo pekný darček pre Vašich blízkych. 

Naša kamenná predajňa je v Žiline na Hálkovej 45

Showroom je otvorený od utorka do piatku. Prípadne si telefonicky dojednajte návštevu mimo otváracích hodín, veľmi radi Vám to umožníme. 

Zasielame aj do ČR !!! Poštovné do 10 kg kuriér - 6,00 euro.

 

 

 

 

Nie ste si istý farbou, rozmerom alebo kresbou dreva,  v prípade hociakej otázky Vám odpovieme na každý Váš e - mail. Zašleme Vám podrobnejšie informácie prípadne ďalšie fotografie. Zanechať správu nám môžete v úvodnej stránke na spodnej časti   - kontaktujte nás.  Sme radi, keď sa zaujímate.  Odpovieme Vám ihneď, ako to bude možné. 
 
                                                                                                              Zuzana Marčeková
 
 

Shippments to the EU countries

We deal with EU shipments individually.
 
Please send us an e-mail with the type of goods and quantity and address. Depending on the weight and size of the package, we will calculate the shipping cost and receive a quotation from us by e-mail. If you agree with the price, we will send you an invoice to be paid in advance to our account. After receiving your payment, we will send you the goods immediately and you will usually receive the goods within a week. 
 
Feel free to contact us, we will be happy to answer all your questions.
 
                                                                                        Zuzana Marčeková
 
For sample:     London      5 kg -   16,60 euro
                                         10 kg -   19,00 euro 
 
 
                        Belgium     5 kg -    15,40 euro
                                        15 kg -    25,90 euro
 
Insurance up to 500 euro free!!!